Aļņa čempionāta pirmsstarta informācija, strarta protokols

 

  • Starta kārtība

Priekšstarts trīs minūtes

  • -3min – parāda starta tiesnesim identu
  • -2min  - paņem leģendu
  • -1min – nostājās pie savas grupas kartēm un gaida starta signālu

 

  • Kartes mērogs

      1:4000

 

  • Distanču garumi

S8

1.7 km 13 kp

V8

1.7 km 13 kp

S10

1.7 km 13 kp

V10

1.7 km 13 kp

S12

2.6km 20 kp

V12

2.6km 20kp

S14

3km 21kp

V14

3.2km 22kp

S16

3.2km 22kp

V16

4.1km 28kp

S21A

4.5km 30kp

V21A

5km 33 kp

S21B

3km 21kp

V21B

3.6km 23 kp

S35

4.5km 30kp

V35

5km 33kp

S45

3.6km 23kp

V45

4.5km 30 kp 

S55

3.2km 22kp

V55

4.1km 28kp

S65

3km 21kp

V65

3km 21 kp

OPEN

Izvēles distance-pastaiga

 

  • Apvidus

Ciemats ar daudzdzīvokļu mājām, parkveida teritorija

Tā kā satiksme netiks slēgta, tad dalībnieku pienākums ir ievērot ceļu satiksmes noteikumus.

                  

  • Atzīmēšanās

Sacensībās tiks izmantota elektroniskā atzīmēšanās sistēma SportIdent.

SIAC identi strādās bezkontakta režīmā

V21A un V35 grupu dalībniekiem kuriem pieteikumā ir identi ar mazo ietilpību (līdz 30 kp) tiks piešķirti organizatoru identi

S21A, S35 un V45 grupu dalībniekiem kuriem ir mazās ietilpības identi (līdz 30kp),  jābūt uzmanīgiem ar lieko kontrolpunktu ņemšanu.

  • Iesildīšanās un ģērbšanās

Pirms starta dalībnieki var atrasties iesildīšanās zonas teritorijā

Ģērbšanās iespējas zālē

iesild

  • Finišs

Nestartējušiem dalībniekiem nav atļauts iet uz finišu

STARTA PROTOKOLS

VĀRDS UZVĀRDS IDENTS GRUPA KLUBS Starta laiks
OPEN
Zanda  Oša   OPEN    
Laura Luika 2113511 OPEN    
S10 1.7KM 13KP
      S10   18:16:00
Emma Oša   S10   18:18:00
Elīna Dzirkale 2102516 S10 Alnis OK/JNSC 18:20:00
Madara Zīberte   S10 Alnis OK/JNSC 18:22:00
Eva Petzāle   S10 Alnis OK/JNSC 18:24:00
Luīze Plone 2102518 S10 Alnis OK/JNSC 18:26:00
S12 2.6KM 20KP
      S12   18:08:00
Emija Ineta Metuma   S12 Alnis OK/JNSC 18:10:00
Ilze Jumiķe 2102503 S12 Alnis OK/JNSC 18:12:00
Laura Sindecka   S12 Alnis OK/JNSC 18:14:00
Līva Ločmele 2102511 S12 Alnis OK/JNSC 18:16:00
Laura Krūmiņa 7000701 S12 Alnis OK/JNSC 18:18:00
Estere Stokmane   S12 Alnis OK/JNSC 18:20:00
Māra Segliņa 2036452 S12 JNSC 18:22:00
S14 3 km 21kp
      S14   18:00:00
Māra Krūmiņa 2006355 S14 Alnis OK/JNSC 18:02:00
Sindija Letīcija Brakmane 2102510 S14 Alnis OK/JNSC 18:04:00
S16 3.2KM 22KP
          18:18:00
Anna Buholca 2102508 S16 Alnis OK/JNSC 18:20:00
Elza Ķuze 8631478 S16 OK Alnis/JNSC 18:22:00
Arleta Apsīte 7203254 S16 Alnis OK/JNSC 18:24:00
S21A 4.5 km 30 kp
          18:09:00
Ilona Daģe 2011738 S21A Alnis 18:11:00
Signe Sirmā 7203477 S21A OK ALNIS/JNSC 18:13:00
S21B 3 km 21 kp
          18:22:00
Margarēta Novika   S21B   18:24:00
Dagnija Tērauda 1417855 S21B Eko O 18:26:00
Marta Brice   S21B   18:28:00
Aiga Švalbe 1418233 S21B OK Alnis 18:30:00
S35 4.5 km 30 kp
      S35   18:15:00
Zane Grava 1396675 S35 Alnis 18:17:00
Agrita Stankeviča 200138 S35 Alnis 18:19:00
Mairita Zvirgzdiņa 2074179 S35 individuāli 18:21:00
Benita Prauliņa 201043 S35 SK Briksnis 18:23:00
S45 3.6 km 23 kp
          18:13:00
Zane Blumberga 1602330 S45 OK Alnis 18:15:00
Indra Segliņa 8160570 S45 Sprīdītis TSK 18:17:00
Daina Livdāne 2021155 S45 Alnis 18:19:00
S55 3.2km 22kp
          18:26:00
Inta Poriķe 1006148 S55 Ok Alnis 18:28:00
Dzintra Leja 207676 S55 OK Alnis 18:30:00
S65 3 km 21kp
          18:06:00
Māra Bolšteina 1302622 S65 Alnis 18:08:00
Ilga Elksnīte 1772103 S65 TSK Sprīdītis 18:10:00
Velta Zjatkova 1302646 S65 Alnis 18:12:00
V10 1.7KM 13KP
      V10   18:04:00
Mārtiņš Mieriņš   V10 Alnis OK/JNSC 18:06:00
Uvis Siliņš   V10 Alnis OK/JNSC 18:08:00
Emīls Vilkaušs   V10 Alnis OK/JNSC 18:10:00
Lars Anders Luiks 8108888 V10 Kāpa OK 18:12:00
Ralfs Prauliņš 2102512 V10 Alnis OK/JNSC 18:14:00
V12 2.6km 20kp
      V12   18:00:00
Aleksandrs Fedotovs   V12 Alnis OK/JNSC 18:02:00
Kevins Švalbe 8445588 V12 Alnis OK/JNSC 18:04:00
Gustavs Plonis 7203253 V12 Alnis OK/JNSC 18:06:00
V14 3.2km 22kp
          18:00:00
Kārlis Ošs 7210224 V14 JNSC 18:02:00
Jēkabs Segliņš 2036451 V14 JNSC 18:04:00
Lauris Brics   V14   18:06:00
Rinalds Žodziņš   V14   18:08:00
Edvards Krūmiņš 2102501 V14 Alnis OK/JNSC 18:10:00
Ričards Zīberts 2102504 V14 Alnis OK/JNSC 18:12:00
Markuss Brasavs Muižnieks 2006354 V14 Alnis OK/JNSC 18:14:00
Oskars Šķiņķis 2102509 V14 Alnis OK/JNSC 18:16:00
V16 4,1km 28kp
      V16   18:03:00
Haralds Jānis Noviks   V16   18:05:00
Ralfs Jānis Eižvertiņš 8011800 V16 Alnis OK/JNSC 18:07:00
V21A 5km 33kp
          18:17:00
Pēteris Mednis   V21A   18:19:00
Jānis Sapats 1420748 V21A Eko O 18:21:00
Aivis Šiliņš 8009797 V21A Ok-Alnis/JNSC 18:23:00
Mārtiņš Sapats 7211155 V21A Eko O 18:25:00
Rihards Krūmiņš 8210800 V21A Alnis OK/JNSC 18:27:00
Salvis Daģis 8656752 V21A Alnis 18:29:00
Endijs Titomers 8000200 V21A JNSC 18:31:00
V21B 3.6km 23kp
          18:01:00
Raivo Pienis   V21B Vilce/ ASK Patria 18:03:00
Andis Siliņš   V21B   18:05:00
Vilis Livdāns 2021295 V21B Alnis 18:07:00
Edmunds Mikelsons   V21B Ok-Alnis/JNSC 18:09:00
Kalvis Kažoks   V21B Alnis 18:11:00
V35 5km 33kp
          18:01:00
Jānis Segliņš 8181001 V35 SPRĪDĪTIS TSK 18:03:00
Ingus Šmits 1396670 V35 OK Alnis 18:05:00
Sulev Luik 8631509 V35 Kāpa OK 18:07:00
Normunds Grava 7203965 V35 Alnis 18:09:00
Jānis  Lāceklis Bertmanis 1602353 V35 Alnis 18:11:00
Karlis Prauliņš 2012428 V35 SK Briksnis 18:13:00
V45 4.5k 30kp
      V45   18:01:00
Zintis Brasavs-Muižnieks 2015688 V45 OK Alnis 18:03:00
Ainārs Šiliņš 90009797 V45 OK Alnis 18:05:00
Ilmārs Dukulis 8629081 V45 Alnis 18:07:00
V55 4.1km 28kp
      V55   18:09:00
Guntis Dude 8022000 V55 Sprīdītis TSK 18:11:00
Agris Eliņš 2021225 V55 Alnis 18:13:00
V65 3km 21kp
          18:14:00
Reinis Līcis 2097755 V65 Alnis 18:16:00
Andris Elksnītis 1772104 V65 TSK Sprīdītis 18:18:00
Juris Žilko 7209671 V65 Alnis 18:20:00
V8 1.7KM 13KP
Artūrs Sapats   V8 Eko O 18:02:00