Alnis 2015 - atklāšana - rezultāti

Orientēšanās kluba „Alnis” 2015.gada sezonas atklāšanas sacensības – fotoorientēšanās Jelgavā
REZULTĀTI
JAUNIEŠI
Vieta Komandas nosaukums Dalībnieku Vārds Uzvārds Laiks Punkti kopā
1 Ašie vienradži Mārtiņš Robežnieks, Gatis Šuliņš, Milāna Pālēna, Aivars Šaicāns, Matīss Ozols 1:49:50 30
2 Alfa Elīna Marcinkeviča, Ingus Dzeniņš 1:55:01 28
3 JNSC-3 Niklāvs Zuika, Regnārs Jansons, Artūrs Freimanis 1:51:08 27
4 Charlie Egija Graudiņa, Agnese Pogožeļska 1:55:00 22
5 Snaiperi Samanta Paula Grinevica, Valters Zabeļins, Ēriks Putniņš 2:05:45 13
6 Delta Deniss Vasiļevskis, Diāna Vasiļjeva, Margarēta Navika 2:08:00 8
PIEAUGUŠIE
Vieta Komandas nosaukums Dalībnieku Vārds Uzvārds Laiks Punkti kopā
1 VSK noskrien Māris Ostelis, Andis Geste 1:55:35 33
2 JNSC Aivis Šiliņš, Rihards Krūmiņš 1:52:01 32
3 JNSC-2 Tomass Andersons, Ralfs Eižvertiņš 1:51:30 31
4 Mēness Gaisma Zintis Brasavs-Muižnieks, Salvis Brasavs 1:54:18 31
5 Bite burkānos Margita Bite, Dace Burkāne, Edgars Pažerauskis 1:43:40 30
6 Vējš matos Uldis Gaiss, Gita Gaisa 1:45:40 30
7 Bravo Gatis Petrovs, Gatis Lejnieks 1:54:50 28
8 Gusi Sigita Liše, Guna Jakuba 1:49:20 26
9 Smārtiņš.lv Vita Auziņa, Dāvis Krauklis 1:49:30 26
10 ECHO Gatis Beļsis, Egīls Lībietis 1:59:50 25
11 Golf Margita Goroško, Jānis Odzelevičs 1:36:25 10
ĢIMENES
Vieta Komandas nosaukums Dalībnieku Vārds Uzvārds Laiks Punkti kopā
1 Romaniči Ilva Koškina, Romāns Koškins, Ance Koškina 1:56:00 32
2 Pink Lība Krūmiņa, Mārtiņš Krūmiņš, Kristīne Krūmiņa 1:46:25 28
3 Lielie Smilgas Kārlis Smilga, Reinis Smilga 1:55:15 28
4 Čammas Viesturs Šlosbergs, Santa Blūma, Elza Šlosberga 1:40:25 27
5 LALA Ivo Andersons, Inita Andersone, Nadja Laure, Dario Lauris, Adrians Andersons 1:56:15 26
6 Diegabikši īsbiksēs Baiba Ozola, Liene Kolneja, Anna Ozola, Ernests Ozols, Gustavs Ozols, Austra Ozola 1:57:00 26
7 Optimisti Māra, Alla, Laila, Artūrs 1:43:10 23
8 ZAJEC Zane Dzirkale, Elīna Dzirkale 1:48:50 23
10 Mazie meža dīvainīši Normunds Grava, Zane Grava, Matīss Grava 1:42:53 22
11 Mmm komanda Marta Luguza, Solveiga Luguza 1:43:03 22
12 Metumu ģimene Uldis Metums, Emija Ineta Metuma 1:45:40 22
13 Dipadu dapadu Dace Berzina, Ralfs Ostrovskis 1:49:25 22
14 Fiksiki Agita Vītolniece, Raivo Grenenbergs 1:50:00 19
15 Baltā keda Jānis Klīve, Emīlija Klīve 1:52:00 19
16 Gustava dzimšanasdiena Made Bartušēvica, Aija Bartušēvica, Oskars Bartušēvics, Kārlis Bartušēvics, Dāvis Bartušēvics, Mikus Bartušēvics 1:54:38 19
17 Divi Jāņi saulesbrillēs Jānis Laizāns, Roberts Jānis Laizāns 1:35:30 16
18 Stankeviči Alvis Stankevičus, Agrita, Stankeviča, Jolanta Stankeviča, Madara Stankeviča, Māra Stankeviča 1:23:30 15
19 Zībenīgie skrējēji Laura Krūmiņa, Dzintra Leja 1:03:03 11
20 GURU meitenes Vija Zilkalna, Elīza Zilkalna 2:11:29 4