Jelgavas rogainings 2016 15.10.2016
15.10.2016
Jelgavas novads Svētes pamatskola
OK Alnis, JNSC
Start:10:00:00
Sunset:07:54:00
Sunrise:18:25:00

H3
PlaceNRClassName Ctry MembersTime
Points
Penalty
Result Place in class
12213XO3 Krūmiņi no Brikšņa LAT Jānis Krūmiņš M 36 LAT
Linda Krūmiņa W 36 LAT
2:56:49
102
0
102 XO3:1.
22011MO3 Brālēni LAT Toms Komass M 30 LAT
Jānis Seglickis M 25 LAT
2:56:57
97
0
97 MO3:1.
32004MO3 JNSC LAT Ralfs Jānis Eižvertiņš M 14 LAT
Rihards Krūmiņš M 16 LAT
2:55:08
95
0
95 MO3:2.
42216XO3 Dinamīts LAT Salvis Daģis M 35 LAT
Ilona Daģe W 32 LAT
2:55:56
92
0
92 XO3:2.
52202XO3 SiS Latvia LAT Ance Ziedina W 36 LAT
Kaspars Zudrags M 39 LAT
3:07:33
100
-16
84 XO3:3.
62206XO3 Smaidīgie LAT Kārlis Prauliņš M 36 LAT
Benita Alberta-Prauliņa W 33 LAT
3:00:58
82
-2
80 XO3:4.
72212XO3 I&A LAT Ilze Cahrausa W 26 LAT
Artūrs Hirkovskis M 27 LAT
3:01:31
80
-4
76 XO3:5.
82003MO3 Īstie vīri īstajā mežā LAT Viesturs Puriņš M 50 LAT
Uģis Holsts M 41 LAT
3:04:59
85
-10
75 MO3:3.
92008MO3 Elevation LAT Mārtiņš Galvanovskis M 35 LAT
Anrijs Tērauds M 39 LAT
3:03:14
82
-8
74 MO3:4.
102211XO3 Pēdiņās Vēsā komanda LAT Uģis Inka M 39 LAT
Līva Šteinberga W 29 LAT
3:05:33
79
-12
67 XO3:6.
112210XO3 WWW.LMP.LV LAT Inārs Utkins M 33 LAT
Gita Vilensone W 33 LAT
Mārtiņš Miķelsons M 39 LAT
3:11:21
90
-24
66 XO3:7.
123905Family3 Lapiņas LAT Ilze Lapiņa W 48 LAT
Sanda Lapiņa W 10 LAT
2:44:55
56
0
56 Family3:1.
132002MO3 Nosaukuma nav LAT Normunds Grava M 41 LAT
Kristers Grava M 17 LAT
Valdis Sirsniņš M 57 LAT
2:59:34
55
0
55 MO3:5.
142215XO3 Pilnīg auzās LAT Jānis Siliņš M 27 LAT
Andis Siliņš M 29 LAT
Māra Siliņa W 25 LAT
3:08:08
73
-18
55 XO3:8.
152012MO3 Gabī racing LAT Kārlis Jurševics M 30 LAT
Arnis Veidemanis M 27 LAT
3:14:59
85
-30
55 MO3:6.
162106WO3 Restarts LAT Līga Gutnika W 42 LAT
Marika Cabija W 43 LAT
Diāna Cabija W 20 LAT
2:55:58
54
0
54 WO3:1.
172208XO3 UZ ZIEMEĻDIENVIDIEM LAT Evita Nagle W 29 LAT
Mikus Jačmenkins M 29 LAT
2:58:27
54
0
54 XO3:9.
183903Family3 TM Team LAT Lūcija Krista Krūmiņa W 12 LAT
Uldis Krūmiņš M 46 LAT
3:04:08
64
-10
54 Family3:2.
192108WO3 krutākie radinieki LAT Anda Gaidišķe W 30 LAT
Beāte Zviedrāne W 16 LAT
2:59:08
50
0
50 WO3:2.
203908Family3 ZAJEC LAT Zane Dzirkale W 33 LAT
Juris Kļaviņš M 50 LAT
Elīna Dzirkale W 8 LAT
Māra Krūmiņa W 11 LAT
2:50:53
49
0
49 Family3:3.
212107WO3 Plūme LAT Anna Eleonora Freimane W 18 LAT
Laura Elīza Lapiņa W 16 LAT
2:53:35
49
0
49 WO3:3.
222205XO3 Treknie putni LAT Līga Gulbe W 50 LAT
Balvis Gulbis M 56 LAT
2:57:24
49
0
49 XO3:10.
232207XO3 Čāpotāji LAT Aija Lorence W 29 LAT
Jānis Lorencs M 55 LAT
2:49:58
48
0
48 XO3:11.
243906Family3 OGLE LAT Gustavs Plonis M 10 LAT
Luīze Plone W 7 LAT
Evija Plone W 37 LAT
2:45:31
43
0
43 Family3:4.
253907Family3 zosēni LAT Mārtiņš Dravants M 39 LAT
Niklāvs Dravants M 9 LAT
Ineta Bārdiņa W 42 LAT
2:54:56
43
0
43 Family3:5.
262101WO3 Divplākšņi LAT Lāsma Āboliņa W 46 LAT
Santa Roze W 48 LAT
3:01:59
43
-4
39 WO3:4.
273904Family3 Laid mums tur laimē diet LAT Zigmunds Bībers M 34 LAT
Filips Bībers M 8 LAT
2:52:06
36
0
36 Family3:6.
283902Family3 Jauna ēra LAT Aivars Belis M 39 LAT
Roberts Belis M 8 LAT
3:02:36
41
-6
35 Family3:7.
292009MO3 JuReKo LAT Juris Žilko M 70 LAT
Reinis Līcis M 69 LAT
Arnis Žilko M LAT
3:10:49
55
-22
33 MO3:7.
302006MO3 Botplēši LAT Viesturs Vaičuks M 15 LAT
Oļģerts Čeksters M 17 LAT
3:14:53
63
-30
33 MO3:8.
312010MO3 Pūkainie LAT Jānis Kopmanis M 40 LAT
Sarmis Paškevics M 40 LAT
3:16:07
66
-34
32 MO3:9.
322102WO3 Zeltenes zelta rudenī LAT Dace Zbitkovska W 42 LAT
Ieva Brante W 42 LAT
3:13:31
58
-28
30 WO3:5.
332104WO3 Maziņās kaziņas LAT Margarēta Novika W 15 LAT
Daina Belova W 15 LAT
Agnija Dambe W 15 LAT
2:39:10
26
0
26 WO3:6.
342214XO3 Vichy LAT Kaspars Adijāns M 29 LAT
Signija Vītola W 25 LAT
3:12:04
51
-26
25 XO3:12.
352105WO3 Šortdauzes LAT Laura Vasele W 12 LAT
Arta Vaičuka W 14 LAT
3:00:03
19
-2
17 WO3:7.
-2201XO3 Nebūs! LAT Jānis Sapats M 23 LAT
Dagnija Tērauda W 20 LAT
3:32:03
52
0
LATE
-2103WO3 ED vai DE LAT 0:00:00

DNS
-2203XO3 VAI VAI 1 LAT 0:00:00

DNS
-2204XO3 VAI VAI 2 LAT 0:00:00

DNS
-3909Family3 Jaunie roņi LAT 0:00:00

DNS
-3910Family3 Bērni ar Omi LAT 0:00:00

DNS

Orientēšanās klubs "Alnis" Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2012, www.tak-soft.com