Latvijas čempionāts vidējā distancē un stafetē

7.septemrī Krāslavas novada Tartaka mežos noskaidroti Latvijas čempioni orientēšanās sportā vidējā distancē. Sacensībās piedalījās pēdējos gados lielākais dalībnieku skaits – uz starta izgāja 667 orientieristi visās vecuma grupās kopā, tostarp arī sportisti no Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Krievijas.

OK Alnis- JNSC klubu pārstāvēja 41 kluba pārstāvis

Uz augstākā pakāpiena kāpa Laura Krūmiņa W12 grupa, Signe Sirmā W20 grupa, Daiga Krēsliņa W50 grupa, Māra Bolšteina W75 grupa

2.vietu izcīnīja Elza Ķuze W18 grupa, Rihards Krūmiņš M20 grupa, Velta Zjatkova W80 grupa

3.vietu izcīnīja Edvards Krūmiņš M14 grupa, Ralfs Jānis Eižvertiņš M18 grupa, Salvis Daģis M35 grupa

1

Pārējos kluba biedru rezultātus var apskatīt:

8. septembrī Tartaka ezera apkārtnē Krāslavas novadā noskaidroti 2019. gada Latvijas čempioni orientēšanās stafetē, pulcējot ap 600 dalībnieku no gandrīz 20 Latvijas klubiem.

Vienīgo un zelta medaļu stafetēs izcīnīja  M12 grupas puiši Ralfs Prauliņš, Emīlam Vilkaušs, Kevins Švalbe