Rezultāti

Nakts Aļņa kopvērtējums

1.distance

Numurs Dalībnieks Grupa Klubs Laiks Punkti
3106 Ilona Daģe S Alnis 00:35:23 1000
3039 Salvis Daģis V Alnis 00:36:06 1000
3034 Viesturs Šlosbergs VS Alnis 00:36:10 998
3097 Mārtiņš Sapats V Alnis 00:36:13 997
3162 Gustavs Plonis VJ JNSC 00:36:22 993
2417 Jānis Segliņš VS TSK Sprīdītis 00:38:43 932
3031 Kalvis Kažoks V Alnis 00:42:57 841
3008 Signe Sirmā S JNSC 00:43:40 810
3124 Kevins Švalbe VJ JNSC 00:45:24 795
3016 Zane Dzirkale S ZAJEC 00:45:35 776
3038 Ričards Zīberts VJ JNSC 00:47:47 755
3051 Emīls Vilkaušs VJ JNSC 00:47:49 755
3017 Artis Dude V Augstkalne 00:48:46 740
3105 Ilmārs Kaulakans VSS Alnis 01:01:52 584
111 Ilmārs Dukulis VSS Alnis 01:02:56 574
2416 Indra Segliņa SS Sprīdītis TSK 01:04:08 552
3114 Dagnija Tērauda S Alnis 01:06:23 533
16 Rūdolfs Puķītis V Lūzumpunkts 01:13:44 490

2.distance

Numurs Dalībnieks Grupa Klubs Laiks Punkti
3165 Kārlis Ošs VJ JNSC 00:37:15 700
3012 Ainārs Šiliņš VS Alnis 00:43:13 603
3134 Sindija Letīcija Brakmane SJ JNSC 00:45:20 700
3163 Anna Buholca S JNSC 00:45:20 700
817 Jēkabs Segliņš V JNSC 00:45:33 572
3044 Edvards Krūmiņš VJ JNSC 00:45:38 571
3049 Matīss Rozenbergs VJ JNSC 00:45:46 570
3072 Zintis Brasavs-Muižnieks VS Alnis 00:47:51 545
0 Nauris Vērsis V ind 00:52:39 495
2086 Andris Vanags V ind 00:56:51 459
3090 Zane Blumberga SS Alnis 00:57:48 549
3139 Māra Krūmiņa SJ JNSC 00:58:56 538
816 Māra Segliņa SJ JNSC 00:59:23 534
3180 Ilze Jumiķe SJ JNSC 00:59:24 534
3021 Inta Poriķe SSS Alnis 01:13:01 435
3121 Laura Krūmiņa SJ JNSC 01:14:27 426
3055 Madara Zīberte SB JNSC 01:14:31 426

3.distance

Numurs Dalībnieks Grupa Klubs Laiks Punkti
3084 Luīze Plone SB JNSC 00:23:51 400
3155 Evelīna Kairiša SJ JNSC 00:23:52 400
3131 Kate Daģe SB JNSC 00:32:25 294
3192 Kristaps Krūmiņš VB JNSC 00:33:03 400
5 Enija Zeltiņa SB JNSC 00:33:03 289
3145 Artūrs Sapats VB Alnis 00:33:57 389
3133 Fricis Beķeris VB ind 00:33:57 389
3028 Lizete Kleina SB JNSC 00:34:31 276
3138 Elīza Koškina SB JNSC 00:34:31 276
3107 Olivers Daģis VB Alnis 00:34:58 378
3195 Juris Valdmanis V ind 00:35:21 374
3009 Velta Zjatkova SSS Alnis 00:35:33 268
3176 Dāvis Bartuševics VB Alnis 00:43:00 307
3057 Aija Bartuševica SS Alnis 00:43:00 222
3176 Dāvis Bartuševics VB Alnis 00:43:00
3076 Mārtiņš Danilevičs V ind 00:43:00 307
3056 Oskars Bartuševics V Alnis 00:43:03 307
3178 Mikus Bartušēvics VB Alnis 00:43:03 307
3002 Māra Bolšteina SSS Alnis 00:46:53 203
0 Klāvs Saulājs VB ind 00:47:04 281
0 Mārtiņš Geidāns V ind 00:48:53 270
3004 Gunta Arena SS ind 00:48:57 195
0 Sintija Geidāne S ind 00:49:07 194
2020 Kaspars Kampuss V Alnis 00:50:04 264
3109 Toms Kampuss V ind 00:50:06 264
3022 Santa Blūma SS Alnis 00:52:43 181
15 Uldis Metums V Purva Bridējs 00:52:54 250
3096 Dzintra Leja SSS Alnis 00:54:16 176
3041 Reinis Līcis VSS Alnis 00:55:40 237
3041 Reinis Līcis VSS Alnis 00:55:40
1688 Aldis Pecka V Alnis 00:59:17 223
3168 Elīna Dzirkale SJ JNSC 01:04:39 148
3081 Emija Ineta Metuma SJ JNSC 01:05:43 145
3194 Sandija Ilze Esenberga SB JNSC 01:05:44 145
0 Ilona Kleina S ind 01:05:48 145