Rezultāti

Nakts Aļņa kopvērtējums

1.distance

Numurs Dalībnieks Grupa Klubs Laiks Punkti
3023 Endijs Titomers V JNSC 00:15:09 1000
3110 Rihards Krūmiņš V JNSC 00:16:08 939
3047 Ralfs Jānis Eižvertiņš V JNSC 00:17:33 863
3039 Salvis Daģis VS Alnis 00:17:37 860
3044 Edvards Krūmiņš V JNSC 00:17:44 854
3017 Artis Dude V Saldus OK 00:18:19 827
0 Valters Āboliņš V Ozons 00:18:39 812
3182 Gatis Lagzdiņš VS NR 82 00:18:55 801
2020 Kaspars Kampuss VS Alnis 00:20:03 756
3072 Zintis Brasavs-Muižnieks VS Alnis 00:20:39 734
3016 Zane Dzirkale S ZAJEC 00:20:42 1000
3097 Mārtiņš Sapats V Alnis 00:20:44 731
3003 Kaspars Beķeris V ind 00:20:49 728
3006 Normunds Grava VS Alnis 00:20:51 727
3049 Matīss Ričards Rozenbergs VJ JNSC 00:20:57 723
3038 Ričards Zīberts V JNSC 00:20:57 723
3106 Ilona Daģe SS Alnis 00:21:42 954
3030 Vladimirs Logins-Vilkaste V Alnis 00:22:22 677
3120 Raivo Pienis V Vilce/ ASK PATRIA 00:22:24 676
3103 Artūrs Freimanis V JNSC 00:22:31 673
817 Jēkabs Segliņš V JNSC 00:23:31 644
3001 Linda Krūmiņa SS SK Briksnis 00:23:32 880
3018 Edgars Prulis- Munda V ind 00:23:33 643
3162 Gustavs Plonis VJ JNSC 00:23:34 643
3034 Viesturs Šlosbergs VS Alnis 00:24:10 627
728 Gunta Brazauska SS ind 00:24:59 829
3012 Ainārs Šiliņš VS Alnis 00:25:38 591
3081 Emija Ineta Metuma SJ JNSC 00:28:09 735
2 Uldis Metums VS Purva Bridējs 00:28:10 538
3063 Daina Livdāne SS Alnis 00:30:19 683
3090 Zane Blumberga SS Alnis 00:31:19 661
3139 Māra Krūmiņa S JNSC 00:31:32 656
2416 Indra Segliņa SS Alnis 00:31:56 648
3133 Fricis Beķeris VB JNSC 00:32:19 469
3051 Emīls Vilkaušs VJ JNSC 00:32:20 469
3022 Santa Blūma SS Alnis 00:33:01 627
3021 Inta Poriķe SSS Alnis 00:33:08 625
3100 Miervaldis Bušs VSS Alnis 00:33:08 457
3124 Kevins Švalbe VJ JNSC 00:33:24 454
3114 Dagnija Tērauda S Alnis 00:33:25 619
3192 Kristaps Krūmiņš VB JNSC 00:35:16 430
3042 Līga Barovska S ind 00:37:35 551
3141 Jānis Sapats V Alnis 00:38:26 394
3058 Gunta Arena S ind 00:39:16 527

2.distance

Numurs Dalībnieks Grupa Klubs Laiks Punkti
3180 Ilze Jumiķe SJ JNSC 00:17:47 700
816 Māra Segliņa SJ JNSC 00:17:47 700
3105 Ilmārs Kaulakans VSS Alnis 00:19:42 700
3121 Laura Krūmiņa SJ JNSC 00:19:49 628
1138 Ralfs Prauliņš VJ JNSC 00:19:50 695
3200 Ilona Kleina SS ind 00:19:58 623
3168 Elīna Dzirkale SJ JNSC 00:20:45 600
3084 Luīze Plone SJ JNSC 00:20:52 597
3155 Evelīna Kairiša SJ JNSC 00:21:15 586
3163 Anna Buholca S JNSC 00:23:13 536
3134 Sindija Letīcija Brakmane S JNSC 00:23:13 536
2417 Jānis Segliņš VS OK Alnis 00:23:36 584
3022 Santa Blūma SS Alnis 00:28:50
3101 Liene Buša SSS Alnis 00:31:11 399
3107 Olivers Daģis VB Alnis 00:36:28 378

3.distance

Numurs Dalībnieks Grupa Klubs Laiks Punkti
3055 Madara Zīberte SJ JNSC 00:10:53 400
3176 Dāvis Bartuševics VB JNSC 00:10:55 400
3056 Oskars Bartuševics V Alnis 00:13:19 328
8 Lelde Kleina SB Alnis 00:15:07 288
3111 Olafs Beķeris VB JNSC 00:15:08 289
3028 Lizete Kleina SB JNSC 00:15:37 279
3138 Elīza Koškina SB JNSC 00:15:39 278
3041 Leo Jakobi VJ JNSC 00:17:36 248
3096 Dzintra Leja SSS Alnis 00:17:41 246
3002 Māra Bolšteina SSS Alnis 00:18:19 238
3181 Gustavs Saulājs VB JNSC 00:18:30 236
3131 Kate Daģe SB JNSC 00:20:51 209
3004 Lana Ozola SJ JNSC 00:50:18 87